KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12191043

nr 1219 1043

Träsnitt

2 st, Japan 1900-tal. Motivet: 33,5x21,5

Utrop:

500 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:07:32